Мишебратья, що твориться?!

Мишебратья, що твориться?!

Сидю в духовній столиці України і офігіваю. Якийсь Варфоломей, в якомусь Вселенському Соборі, знущається над нашою спільною історією. (Хто знає де цей Вселенськ? Дивився Гугл – немає такого міста!) Він, цей патріарх, з міста якого не існує, каже, що Москви не було, коли Володимир хрестив Русь. Нехай гляне в підручник історії СРСР, а краще Росії!

Яка нагла брехня, мишебратья, що за «сорок сороків хабаря хутром та 100 червінців» Вселенському патріарху Діонісію Московія отримала Томос на незалежність від Київської метрополії в 1589 році. Цих червінців було 200!

А ще брешуть що, до того півтора століття московська патріархія була ніким не визнаною. І це, мишебраття, брехня! Бо лише 141 рік ніхто в світі не визнавав московський патріархат. Бачите різницю? Півтора століття це аж 150 років, а не якихось 141!

Брехня на брехні, мишебраття! З подивом читаю, що московський патріархат був знищений в 1917 році. І що відновили його лише в 1943 році за наказом Сталіна, а керував цим процесом Берія. Брехня! Нагла брехня! Православну церков відновили гітлеровці в 1941 році на окупованій території! Сталін лише зробив ще один філіал НКВД трохи пізніше у відповідь.

В Полтаві до 20-х років 20-го сторіччя був чоловічий монастир. Потім, звісно, «опіум для народа». Так його німці, за наказом Канаріса (ох уж ці розвідники) відновили в жіночий в 1942 році. Слава Совєтам, що звільнили його від монахинь в 1943-му. Де ті монашки поділися, також, брехня.

Наші вороги, мишебраття, брешуть повсюди!

Наприклад, що Петро1 вкрав назву «Русь» в 1725 році. І ще окремим наказом років десять шмагали жителів країни нагайками за те що називали себе «мокшанами», а не «русічем». Брехня! Петро 1 вкрав назву у захопленої країни в 1721 році, щоб мати старішу історію, оголосивши себе імператором, і до 1725 коли він подох.  З  1721 року шмагали нагайками! Всього чотири роки, а не десять! Цього часу населенню було достатньо, щоб зрозуміти, що вони належать руським. «Русич» якось не прижилось, а «росіянин» звучало надто іншомовно, хоча лестило – не визначало принадлежність комусь.

А ще особлива брехлива наглість про те що родоначальник української літературної мови Котляревський написав «Енеїду» за два роки до народження родоначальника російської літературної мови, правнука африканця Абрама Петровича Ганібала поєта А.С.Пушкіна. Брехня! Пушкін народився в 1799 році! Через три роки після тої публікації! А значить прогресивніше, а значить передовитіше. Тому в Україні «наречіє», як влучно вимовився Горький, а у вас аж ціла мова.

А ще Гоголь, брешуть, український письменник. З цим, мишебраття, ми ніяк не можемо погодитись. Бо якщо він русський письменник, то лише неприємно критикує. А якщо український – то стібається зо всієї нашої духовності. Це червона лінія! Нікак! Або це ж піпець!

Я пропоную, мишебратья, образитись! Найсміливіші нехай наберуть повний рот гімна і плюнуть в обличчя українцям, яким крім найліпшого до цього не бажали. Хто більш гидливий нехай підуть на мітинг! Треба заборонити українцям грати на балалайці і їсти нашу національну страву «пєльмєні» — не для них ми цю, нашу наіональну страву, вкрали у китайців!

Розумію, що наша відповідь надто сурова, але вони задовбали брехнею про Магдебурське право в них, якого ніби в нас не було. Та і ваабще!

 

Віталій Запека

 

Деякі мої романи тут: https://booxters.com/authors/vitaliy-zapeka
Сайт: http://zapeka.com/

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *